A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie tylko nie poprawiono Tolkmicka. Pogorszono stan poniemiecki. Wcześniej było wąskie wejście z długim skośnym nasypem tłumiącym fale. Teraz jest szerokie wejście dla fal i nic co by je tłumiło. Wszędzie pionowe betony wzmacniające kotłowaninę. Warto też wspomnieć epokowy wynalazek polskich hydrotechników. Most zwodzony w Ujściu. Nigdy nie otwierany. Wycieczki należy tam oprowadzać. Podobnie jak na most samochodowy w Elblągu, przez który samochody nie mogą jeździć. Co by tu jeszcze spieprzyć. .. .. ?
Dlatego obszar przyzalewowy powinien być w województwie pomorskim!! Nam bliżej do trójmiasta, zatoki i Bałtyku niż do mazur i Olsztyna.
zasypać nie będzie problemu
Proszę jak to wierzyc politykom ze nic nie przyniesie przekop mierzei a tu proszę jaki rozmach w budowie portów Suchacz, Nadbrzeże i inne. Region ożyje i bardzo dobrze tak trzymać.
Prawda prawda prawda