Wybrany wątek opinii
Dobra decyzja. Praktyczne Frombork, Tolkmicko ma już dosyć dobrą infrastrukturę. Teraz czas na Nową Pasłękę. Uroczy zakątek Zalewu Wiślanego.
Do moderacji
Odpowiedz
35
2
@Kondek - Frombork ma jakąś infrastrukturę żeglarską? Czyżbym coś przespał? A może to Frombork przespał możliwość budowy przystani w czasach inwestycji Pętli Żuławskiej. ..
Do moderacji
Odpowiedz
23
4
@Kondek - Wyluzuj popytaj rybaków i żeglarzy na temat bubla w Tolkmicku. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Dokładnie we Fromborku nic nie zrobiono. Za burmistrz Lewańskiej wywalono dosłownie pieniądze w błoto, skopano projekt i w efekcie Pętla Żuławska ominęła Frombork. Obecny władca też nic nie robi i nie zapowiada się aby coś powstało.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0