A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zostala tylko dzielnica apartamentowa dla bezdomnych to juz nie bedzie przy Elblągu ze nie ma klozetu jeszcze
@MariuszLewandowski-Fc - "Patodeweloperka to produkt PIS który zepsuł program mieszkanie"- PIS wszystko zepsuł, ale utwierdza swoich naiwnych fanów, beneficjentów 500+, że w Polsce jest dobrze i dobrobyt - a oni wierzą i kłócą się jeszcze, pobić potrafią za swoją partię, a ona ich na całego dy*a.
Zabetonują wszystko; Modrzwinę, Bażantarnię itd. Elbląg to stan umysłu !!! prywatny folwark władzy komuszo biznesowej przebija samą siebie i niszczą wszelkie walory naturalne tego miasta.
@TeofilSkorupa - Nie skóra a skorupa ci cierpnie.
Może do 2030r już zamkną wysypisko w Rubnie? Jeśli nie to faktycznie będzie smrodek na osiedlu. ŚMIERDZIUSZKOWO?
Ok niech sprzedają, ale co z tymi pieniędzmi zrobią? Bo ja chciałbym wiedzieć na co zoataną wydane!
jak sądzisz, kto wymyślił EPT i władował sto kilkadziesiąt baniek, kompletny niewypał. A teraz to samo na Wyspie Spichrzów. O EPT cichutko i 2 mln rocznie na apanaże
No i to rozumiem. Tu się powinno budować, tu jest infrastruktura !!!
to teren skazony mało tam ziemi tylko gruz z form z Zamechu z odlewni do tego promieniotwórczy szlaka żużel i masa metalu idzcie w okolice modrzewiny to licznik geigera milera głupieje to nie miejsce na bloki to nasz Czarnobyl przyroda po woli broni się i rosną chaszcze ale wystarczy tylko poruszyć łopatą sama szlaka z form różne dziadostwo choć nie powiem widoki ładne za nową hala browaru magazynem jest też osiedle bobrów i żeremie reszta terenu zryta kładami i motorami oraz ostatnio terenówkami nie życzę nawet wrogowi tam mieszkać
Budują firmy-żle. Chcą budować osiedle mieszkaniowe-żle. Najlepiej, jak będzie tak, jak 50 lat temu, kiedy krówki tam wypasano. Ludzie, miasto musi się gdzieś rozbudowywać.