A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nareszcie!!!!! brawo!!!!!
@TeofilSkorupa - Teofciu - branek o betonową ścianę. .. Tam od dawna powinny powstawać osiedla domków jednorodzinnych żeby ludzie mieli blisko do pracy. Patodeweloperka to produkt PIS który zepsuł program mieszkanie plus. ..
@TeofilSkorupa - Sam jesteś korek. Połączy sie tę Aleje z Krasnym Lasem i korki znikną. Zamilcz i idz kleczec przed Jarosławem.
A co z tego będą mieli mieszkańcy Elbląga? Tylko sztuczne korki na ulicach i kolejki w sklepach bo do tych bloczków w wiekszosci wprowadza się osoby z Trójmiasta i okolic robiąc tam kolej sypialnie Gdańska. Podatki będa płacić w Trójmieście a tutaj będą robić tylko sztuczny tłok.
@SjestawPArkuModrzewie - Wyjedz na wieś. I nie marudź.
do mariusz lewandowski-włąsnie program mieszkanie plus powstał za rządw piis-u to jak ma rząd psuć swój własny program, ,patodeweleperką'', z którą nie ma nic współnego.
Niestety faktycznie tam śmierdzi od wysypiska. I z tym nic się nie da zrobić.
Jako mieszkaniec Krasnego Lasu bardzo proszę o zainteresowanie się brakiem kanalizacji w naszej dzielnicy. Odpowiedź UM Elbląg o podłączeniu do kanalizacji w 2032 roku jest obraźliwa dla wszystkich płacących wysokie podatki od nieruchomości. Widok szambiarek w 130 tys. miescie jest pewną ciekawostką dla odwidzających nas gości. .. ..
szczególnie, że wiatry przeważnie zachodnie. ..
Mieszkania na Modrzewinie to dobry pomysł, ale dalej to już chyba się nie dało :/