UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budują firmy-żle. Chcą budować osiedle mieszkaniowe-żle. Najlepiej, jak będzie tak, jak 50 lat temu, kiedy krówki tam wypasano. Ludzie, miasto musi się gdzieś rozbudowywać.
mm263
Budują firmy-żle. Chcą budować osiedle mieszkaniowe-żle. Najlepiej, jak będzie tak, jak 50 lat temu, kiedy krówki tam wypasano. Ludzie, miasto musi się gdzieś rozbudowywać.
mm263