UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budują firmy-żle. Chcą budować osiedle mieszkaniowe-żle. Najlepiej, jak będzie tak, jak 50 lat temu, kiedy krówki tam wypasano. Ludzie, miasto musi się gdzieś rozbudowywać.

mm263

Anuluj