Wybrany wątek opinii
Tam od początku powinny powstawać mieszkania z panorama na miasto. Ten park fabryk to najgorsze, co mogli tam wymyślić!
Do moderacji
Odpowiedz
40
10
jak sądzisz, kto wymyślił EPT i władował sto kilkadziesiąt baniek, kompletny niewypał. A teraz to samo na Wyspie Spichrzów. O EPT cichutko i 2 mln rocznie na apanaże
Do moderacji
Odpowiedz
9
2