Wybrany wątek opinii

Tam od początku powinny powstawać mieszkania z panorama na miasto. Ten park fabryk to najgorsze, co mogli tam wymyślić!
(2021.06.29)
jak sądzisz, kto wymyślił EPT i władował sto kilkadziesiąt baniek, kompletny niewypał. A teraz to samo na Wyspie Spichrzów. O EPT cichutko i 2 mln rocznie na apanaże
(2021.06.29)
Powrót do komentarzy