UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to teren skazony mało tam ziemi tylko gruz z form z Zamechu z odlewni do tego promieniotwórczy szlaka żużel i masa metalu idzcie w okolice modrzewiny to licznik geigera milera głupieje to nie miejsce na bloki to nasz Czarnobyl przyroda po woli broni się i rosną chaszcze ale wystarczy tylko poruszyć łopatą sama szlaka z form różne dziadostwo choć nie powiem widoki ładne za nową hala browaru magazynem jest też osiedle bobrów i żeremie reszta terenu zryta kładami i motorami oraz ostatnio terenówkami nie życzę nawet wrogowi tam mieszkać