UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zostala tylko dzielnica apartamentowa dla bezdomnych to juz nie bedzie przy Elblągu ze nie ma klozetu jeszcze
p .s
Zostala tylko dzielnica apartamentowa dla bezdomnych to juz nie bedzie przy Elblągu ze nie ma klozetu jeszcze
p .s