UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może do 2030r już zamkną wysypisko w Rubnie? Jeśli nie to faktycznie będzie smrodek na osiedlu. ŚMIERDZIUSZKOWO?
EEEtam
Może do 2030r już zamkną wysypisko w Rubnie? Jeśli nie to faktycznie będzie smrodek na osiedlu. ŚMIERDZIUSZKOWO?
EEEtam