UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może do 2030r już zamkną wysypisko w Rubnie? Jeśli nie to faktycznie będzie smrodek na osiedlu. ŚMIERDZIUSZKOWO?

EEEtam

Anuluj