UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako mieszkaniec Krasnego Lasu bardzo proszę o zainteresowanie się brakiem kanalizacji w naszej dzielnicy. Odpowiedź UM Elbląg o podłączeniu do kanalizacji w 2032 roku jest obraźliwa dla wszystkich płacących wysokie podatki od nieruchomości. Widok szambiarek w 130 tys. miescie jest pewną ciekawostką dla odwidzających nas gości. .. ..

Mieszkaniec Krasnego Lasu

Anuluj