UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako mieszkaniec Krasnego Lasu bardzo proszę o zainteresowanie się brakiem kanalizacji w naszej dzielnicy. Odpowiedź UM Elbląg o podłączeniu do kanalizacji w 2032 roku jest obraźliwa dla wszystkich płacących wysokie podatki od nieruchomości. Widok szambiarek w 130 tys. miescie jest pewną ciekawostką dla odwidzających nas gości. .. ..
Mieszkaniec Krasnego Lasu