UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z tego będą mieli mieszkańcy Elbląga? Tylko sztuczne korki na ulicach i kolejki w sklepach bo do tych bloczków w wiekszosci wprowadza się osoby z Trójmiasta i okolic robiąc tam kolej sypialnie Gdańska. Podatki będa płacić w Trójmieście a tutaj będą robić tylko sztuczny tłok.

SjestawPArkuModrzewie

Anuluj