UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z tego będą mieli mieszkańcy Elbląga? Tylko sztuczne korki na ulicach i kolejki w sklepach bo do tych bloczków w wiekszosci wprowadza się osoby z Trójmiasta i okolic robiąc tam kolej sypialnie Gdańska. Podatki będa płacić w Trójmieście a tutaj będą robić tylko sztuczny tłok.
SjestawPArkuModrzewie