UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jako mieszkaniec Krasnego Lasu bardzo proszę o zainteresowanie się brakiem kanalizacji w naszej dzielnicy. Odpowiedź UM Elbląg o podłączeniu do kanalizacji w 2032 roku jest obraźliwa dla wszystkich płacących wysokie podatki od nieruchomości. Widok szambiarek w 130 tys. miescie jest pewną ciekawostką dla odwidzających nas gości. .. ..
Mieszkaniec Krasnego Lasu