Wybrany wątek opinii

A co z tego będą mieli mieszkańcy Elbląga? Tylko sztuczne korki na ulicach i kolejki w sklepach bo do tych bloczków w wiekszosci wprowadza się osoby z Trójmiasta i okolic robiąc tam kolej sypialnie Gdańska. Podatki będa płacić w Trójmieście a tutaj będą robić tylko sztuczny tłok.
SjestawPArkuModrzewie (2021.06.29)
@SjestawPArkuModrzewie - Wyjedz na wieś. I nie marudź.
TeofilSkorupnikus (2021.06.29)
@SjestawPArkuModrzewie - Podatki od nieruchomości. Całkiem sporo kasy. Udział w PIT zamedowanych osób - też niemało. CIT od firm - sklepów, knajp itp. Ale można narzekać.
(2021.06.29)
Powrót do komentarzy