UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co z tego będą mieli mieszkańcy Elbląga? Tylko sztuczne korki na ulicach i kolejki w sklepach bo do tych bloczków w wiekszosci wprowadza się osoby z Trójmiasta i okolic robiąc tam kolej sypialnie Gdańska. Podatki będa płacić w Trójmieście a tutaj będą robić tylko sztuczny tłok.
SjestawPArkuModrzewie