Wybrany wątek opinii
Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
43
39
Wstyd jest taki, że ten plan miał być realizowany przez Nowaczyka, a podpiszę się pod nim Wróblewski!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Ktoś kto nigdy nie korzysta z tamtej części miasta nie powinien zabierać głosu. Wstyd to myśleć tylko o sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1