Wybrany wątek opinii

Wstyd
(2021.06.28)
Wstyd jest taki, że ten plan miał być realizowany przez Nowaczyka, a podpiszę się pod nim Wróblewski!
Fuuu (2021.06.28)
Ktoś kto nigdy nie korzysta z tamtej części miasta nie powinien zabierać głosu. Wstyd to myśleć tylko o sobie.
Obiektywny (2021.07.01)
Powrót do komentarzy