UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
1.Biegacze. Bez odblasków. Już teraz to cud że jeszcze nie doszło do tragedii, a jak się zrobi tam ruch to nie wyobrażam sobie tego. 2.Dzieci. Pełno dzieci, festyny, dzieci na rowerkach. Przy wzmożonym ruchu jest to bardzo niebezpieczne. 3.Droga asfaltowa między góra Chrobrego a Marymoncką - bardzo wąska. Jak mają się tam wyminąć np. dwie ciężarówki ? 4.Góra Chrobrego i Bażantarnia to odpoczynek i spokój w mieście. Chyba tylko kanapowcom podoba się ten pomysł co tylko tyłek w samochód i na kanapę. My chcemy aktywnie wypoczywać na SWIEZYM powietrzu i w ciszy. 5.Ok jest tam zarośnięty teren ale miasto nic z tym kompletnie nie robi. Wystarczy coś stworzyć i na tym zarabiac ale najlepiej nic nie robić i gadać że wyciąg się nie opłaca, że to że tamto, nic się nie opłaca po co mieszkańcom atrakcje, niech wracają do domów i ogłupiają się telewizja