UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa - Szok. A gdzie są tacy ludzie ???? Wszyscy którzy kandydują liczą się z głosem narodu tylko do momentu gdy zostaną wybrani !!!! Po wyborach liczy się dla nich tylko stołek i kasa. Nie byłoby chętnych gdyby osoby kandydujący w wyborach za swoje czyny ponosiły odpowiedzialność karną!!! Każdy z nich niby chodził do szkoły ale jak ich się słucha to odnosi się wrażenie że ich kontakt ze szkoła polegał tylko na rzucanie w nią kamieniami. Pewien pan z rzadu chce by było więcej lekcji historii. .Tylko po co???? Żaden z rządzących niczego z historii tego kraju nie nauczył się. Nadal zachowują się jak rozpasana „ szlachta!!!!! Wstyd!!! Coś czuję że Pan również ma z tym problem !!!!!

Wściekły wyborca