UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd jest taki, że ten plan miał być realizowany przez Nowaczyka, a podpiszę się pod nim Wróblewski!
Fuuu
Wstyd jest taki, że ten plan miał być realizowany przez Nowaczyka, a podpiszę się pod nim Wróblewski!
Fuuu