Wybrany wątek opinii

Budować. Ważniejsze jest dobre skomunikowanie, bez korków od czyjegoś widzimisię. Oczywiście z zachowaniem komunikacji bezkolizyjnej w stronę górki i Bażantarni.
bezkorków (2021.06.28)
@bezkorków - Dobre skomunikowanie to wg ciebie jazda w przeciwnym kierunku? Ja z Łęczyckij chcę jechać na starówkę nie na cmentarz.
(2021.06.28)
Powrót do komentarzy