UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do przeciwników wschodniej drogi- Zrozumcie, że ta droga jest miastu bardzo potrzebna. Szczególnie aby odkorkować ulicę Bema bo na Bema na wysokości pętli tramwajowej w godzinach szczytu nie da się nawet zrobić korytarza życia dla służb ratunkowych. Przeciwnicy wschodniej drogi to zapewne osoby, które z Bema korzystają raz na ruski rok. Wedle zasady jak coś mnie nie dotyczy to niech tego dla innych nie będzie.
Kkkkk1