UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bezkorków - Dobre skomunikowanie to wg ciebie jazda w przeciwnym kierunku? Ja z Łęczyckij chcę jechać na starówkę nie na cmentarz.
@bezkorków - Dobre skomunikowanie to wg ciebie jazda w przeciwnym kierunku? Ja z Łęczyckij chcę jechać na starówkę nie na cmentarz.