UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bezkorków - Dobre skomunikowanie to wg ciebie jazda w przeciwnym kierunku? Ja z Łęczyckij chcę jechać na starówkę nie na cmentarz.


Anuluj