43
24.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy ten wice był kiedyś z lewicy, bo teraz już chyba nie. na odległość od takiego lewicowca
Zgroza (2021.06.24)

info

19  
  0
Enerdze Kogeneracja - zarządzana przez wybitnych ludzi z PIS, jak tak można podwyżki robić swoim wyborcom, przecież Premier obiecał i mówił że podwyżek nie będzie.
prawda (2021.06.24)

info

6  
  7
Umowa na czas nieokreślony, cechuje się tym, że można ją w określony w niej sposób wypowiedzieć. Zresztą Miasto dawno wypowiedziało tą umowę. Poprzez zatwierdzanie planów rozwoju, w których przewidywano wycofanie Elektrociepłowni Elbląg - jako obcego miastu tworu. W zamian uchwalono własne plany rozwoju. Było ich wiele i najróżniejsze. Wszystkie przewidywały własne rozwiązania. W oparciu o nie, Prezydent miał wiedzę i prawo składać obietnice obniżki cen. Dlaczego wobec tego zwala się na elektrociepłownię obowiązek zmniejszenia cen, jak miała ona nie istnieć??? Dlaczego nie realizował, wymuszonych przez siebie planów eksperckich? Czyżby to były po prostu fejki? Dla zniszczenia EC? Co zatem w zamian? Dlaczego wywalił Prezesa, który odważył się powiedzieć prawdę o prezydenckich koncepcjach? Dlaczego nie poda się do dymisji?
entuzjasta (2021.06.24)

info

19  
  0
a pracujacy przy melioracji to gorsi? czemu są poniżani?
(2021.06.24)
wydawało mi się długo, że znam człowieka, a to była tylko maska. W swojej gorliwości służenia jest bardziej wróblewski od swojego pryncypała. Zasłużyć się ponad wszystko, nic przyzwoitego się nie liczy
Hipokryt (2021.06.24)
Kowszański i wszystko jasne. .. mąciarz
(2021.06.24)

info

2  
  6
Kowszanski out
(2021.06.24)
Powinno wybudować spalarnie śmieci. .. Bo śmieci były są i będą nie trzeba ich kupować ani wydobywac. .. Gospodarka odpadami była by tańsza i ciepło i energia przy okazji też a spalanie śmieci przy odpowiedniej technologii wcale nie jest bardziej szkodliwe niż węgiel czy gaz
Spalacz smieci (2021.06.24)
@Hipokryt - Kowszynski super
(2021.06.25)
@$$$$$$$$$ - Od trzech lat nie mieszkam już w Elblągu i mając mieszkanie mniejsze o 10m2 koszty utrzymania mieszkania są prawie o połowę niższe niż w Elblągu właśnie ze względu na cenę ogrzewania mieszkania i podgrzewania wody, teraz korzystam z kotłowni gazowej, moim zdaniem jest to jedyny właściwy kierunek rozwoju ciepłownictwa, w Elblągu ciepło jest bardzo drogie. ..
mkt (2021.06.25)