A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prezydent niby ma wykształcenia techniczny, a z drugiej strony nie może zrozumieć, że utrzymanie w dalszej części "w należytym stanie technicznym urządzeń opalanych węglem"to katastrofa dla elbląskiego ciepłownictwa. Obudź się w-ce prezydencie !
Wspólnoty, spółdzielnie powinny przechodzić na grzanie gazem, taniej.
Nie mogę uwierzyć, że takie słowa padły publicznie z ust vice prezydenta miasta!!! Że niby my mieszkańcy nie znamy całej prawdy? To kto ją zataił jak nie ci kombinatorzy z RM? Dno i metr mułu. Stan istniejący od wielu lat i obecnie.
No cóż poziom wypowiedzi świadczy o człowieku. Ja jako mieszkanka jestem zażenowana wypowiedzią pana wice, gdyby to powiedział zjadacz chleba zarabiający np. pracując przy melioracji, to nie dziwiłaby się, ale nie osoba piastująca urząd, chyba czegoś innego oczekuje się od takich osób, które reprezentują nas mieszkańców! Niebawem zapewne dowiemy się o innych układach, czy też prawdach?! Czyżby nerwy panu puszczały? Czyżby niewygodne pytania? Ciekawe czego jeszcze dowiemy się?
My mieszkańcu w wielu tematach nie znamy prawdy.
za tego typu gadki, na poziomie dzieci z piaskownicy, obaj panowie nie powinni już nigdy uzyskać jakiegokolwiek poparcia - "polityczne samobójstwo"jako że wnioskując z wypowiedzi jeden winien jest zaniedbania i niegospodarności, drugi natomiast zataił ten fakt więc takim reprezentantom - podobnie jak skrytym parówkożercom - mówimy NIE !
Panie viceprezydencie proszę to rozwinąć odwagi! Mieszkańcy mają prawo wiedzieć. Proszę nie postępować jak PiS wszystko tajne. Umowa też utajniona przez EPEC - tak wynikało z pisma Energii. Chyba dzięki Klimowi poznaliśmy ten bubel miejski.
Energa coś robi a EPEC dalej opracowania i co z tego wynika. Obniżkę obiecał Prezydent. Budowę ciepłowni także. Lata mijają a obietnice nie zrealizowane. Chyba na realizację tej kadencji mało?
Ostro jedzie pan wice. Jest organizatorem wesela na którym atmosfera jest grobowa. Tak trochę na stypę to wygląda.
Brawo Panie Radny !!!!! Tak trzymać mieszkańcy chcą znać prawdę.
Skoro nie mówią prawdy, tzn, że kłamią, a skoro tak ? Nie powinni pełnić funkcji publicznych. Coraz bardziej staje się to powszechne wśród funkcjonariuszy publicznych.