Wybrany wątek opinii
No cóż poziom wypowiedzi świadczy o człowieku. Ja jako mieszkanka jestem zażenowana wypowiedzią pana wice, gdyby to powiedział zjadacz chleba zarabiający np. pracując przy melioracji, to nie dziwiłaby się, ale nie osoba piastująca urząd, chyba czegoś innego oczekuje się od takich osób, które reprezentują nas mieszkańców! Niebawem zapewne dowiemy się o innych układach, czy też prawdach?! Czyżby nerwy panu puszczały? Czyżby niewygodne pytania? Ciekawe czego jeszcze dowiemy się?
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
a pracujacy przy melioracji to gorsi? czemu są poniżani?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1