UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno wybudować spalarnie śmieci. .. Bo śmieci były są i będą nie trzeba ich kupować ani wydobywac. .. Gospodarka odpadami była by tańsza i ciepło i energia przy okazji też a spalanie śmieci przy odpowiedniej technologii wcale nie jest bardziej szkodliwe niż węgiel czy gaz
Spalacz smieci