UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@$$$$$$$$$ - Od trzech lat nie mieszkam już w Elblągu i mając mieszkanie mniejsze o 10m2 koszty utrzymania mieszkania są prawie o połowę niższe niż w Elblągu właśnie ze względu na cenę ogrzewania mieszkania i podgrzewania wody, teraz korzystam z kotłowni gazowej, moim zdaniem jest to jedyny właściwy kierunek rozwoju ciepłownictwa, w Elblągu ciepło jest bardzo drogie. ..

mkt