UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Umowa na czas nieokreślony, cechuje się tym, że można ją w określony w niej sposób wypowiedzieć. Zresztą Miasto dawno wypowiedziało tą umowę. Poprzez zatwierdzanie planów rozwoju, w których przewidywano wycofanie Elektrociepłowni Elbląg - jako obcego miastu tworu. W zamian uchwalono własne plany rozwoju. Było ich wiele i najróżniejsze. Wszystkie przewidywały własne rozwiązania. W oparciu o nie, Prezydent miał wiedzę i prawo składać obietnice obniżki cen. Dlaczego wobec tego zwala się na elektrociepłownię obowiązek zmniejszenia cen, jak miała ona nie istnieć??? Dlaczego nie realizował, wymuszonych przez siebie planów eksperckich? Czyżby to były po prostu fejki? Dla zniszczenia EC? Co zatem w zamian? Dlaczego wywalił Prezesa, który odważył się powiedzieć prawdę o prezydenckich koncepcjach? Dlaczego nie poda się do dymisji?

entuzjasta