Wybrany wątek opinii
wydawało mi się długo, że znam człowieka, a to była tylko maska. W swojej gorliwości służenia jest bardziej wróblewski od swojego pryncypała. Zasłużyć się ponad wszystko, nic przyzwoitego się nie liczy
Do moderacji
Odpowiedz
21
1
@Hipokryt - Kowszynski super
Do moderacji
Odpowiedz
9
2