Wybrany wątek opinii

wydawało mi się długo, że znam człowieka, a to była tylko maska. W swojej gorliwości służenia jest bardziej wróblewski od swojego pryncypała. Zasłużyć się ponad wszystko, nic przyzwoitego się nie liczy
Hipokryt (2021.06.24)
@Hipokryt - Kowszynski super
(2021.06.25)
Powrót do komentarzy