UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Enerdze Kogeneracja - zarządzana przez wybitnych ludzi z PIS, jak tak można podwyżki robić swoim wyborcom, przecież Premier obiecał i mówił że podwyżek nie będzie.
prawda
Enerdze Kogeneracja - zarządzana przez wybitnych ludzi z PIS, jak tak można podwyżki robić swoim wyborcom, przecież Premier obiecał i mówił że podwyżek nie będzie.
prawda