UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Enerdze Kogeneracja - zarządzana przez wybitnych ludzi z PIS, jak tak można podwyżki robić swoim wyborcom, przecież Premier obiecał i mówił że podwyżek nie będzie.

prawda

Anuluj