UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powinno wybudować spalarnie śmieci. .. Bo śmieci były są i będą nie trzeba ich kupować ani wydobywac. .. Gospodarka odpadami była by tańsza i ciepło i energia przy okazji też a spalanie śmieci przy odpowiedniej technologii wcale nie jest bardziej szkodliwe niż węgiel czy gaz

Spalacz smieci