A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@krzychu7777 - Takie tam bzdury, czyli krzychu777 to stan umysłu, szkoda, że byle jaki
Hehe, a podpisać się to nie potrafisz, tylko od razu ludzi wyzywasz, internetowy trollu? Przeczytaj dokładnie to co napisałem ze zrozumieniem.
@TeofilSkorupa - Czy Nas traktuje jak analfabetów, czy to tylko pisowski stan umysłu. .. chciejstwo na wszystko?
Miałem na myśli to, że rowerzyści jadą kontrapasem po lewej stronie drogi (zamiast po prawej)nie wiedząc, że służy on do jazdy w ruchu przeciwnym do drogi jednokierunkowej. ; )Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce.
Jak cudownie się marudzi siedząc na tyłku i nic nie robiąc. Jak Wam tak źle w tym Elblągu, to droga wolna. Po co się męczycie?
@TeofilSkorupa - Co to będą dwie nowe wieże w Elblągu. .. jarka i lecha?
Klasyka gatunku z cyklu ELBLĄG. Zarząd dróg do odwołania, bo takie myślenie to komuna głęboka komuna
Wspólnota mieszkaniowa zapłaciła dyrekcji zarządu dróg łapówkę za ten darmowy parking? Można to do prokuratury zgłosić!!!
W imieniu kozystajacych z roweru mieszkańców wschodniego Elbląga prosimy o ściezkę rowerową na ulicy 13 Pułku Strzelców / dawniej Podchorążych między Saperów, a Kościuszki, ktora umozliwialaby bezpieczny dojazd z naszej części Elbląga do nowej trasy przy Kościuszki.
Mam nadzieję, że oficer rowerowy Marek Kaim to przeczyta.
@TeofilSkorupa - Tymi swoimi komentażami robisz dobrą robotę. Dzięki Ci stary! Czym więcej ich czytam tym bardziej nie nawidzę tego ***** pisu. Jeszcze raz dzięki.