A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Można wymalować kilkadziesiąt metrów chodnika na czerwono i postawić znak informujący o istnieniu w tym miejscu ścieżki rowerowej. Jednak do takich działań potrzebna jest wyobraźnia i pomysłowość. jednaj i drugiej zabrakło w pierwotnym działaniu.
@TeofilSkorupa - Kochany panie Teofilu, może szklaneczkę wody z Nilu ? Za zdrowie naszego NAJDROŻSZEGO wodzusia !
@SąsiadMateusz - A po której stronie jezdni jest kontrapas dla oczu kierującego autem. Po lewej gościu po lewej. Bredzisz albo stron nie znasz. A tego uczą w przedszkolu; )
Za ten parking na Agrykola byłaby dokończona ścieżka rowerowa do ul. Wspólnej. .. .ale po co. .. mamy kolejny absurd dróg donikąd. .
Dalej nie wiem z kim koresponduję. .. Przypominam, że w Polsce mamy RUCH PRAWOSTRONNY, a więc jak ktoś jedzie rowerem po lewej stronie, to jedzie po kontrapasie pod prąd, bo ten jest przeznaczony do jazdy w odwrotnym kierunku. Jak tak bardzo się w domu nudzisz i w internecie udajesz głupiomądrego, to sprawdź czy przypadkiem nie mają pracy dla Ciebie u Wójcika. ; )
@Kasik - To Ty rób wyjazd z Elbląga na wieś z której Twojego ojca przywieźli w barakowozie
@Jjrr - nie wiem czy dali łapówkę, ale wygląda to na celowe działanie. zostawili szeroki chodnik żeby samochody mogły na nim parkować. przedłużenie ścieżki jest zbyt logiczne.
Ja ze swojej strony już kończę tę dyskusję, bo to bezsensu. W pierwszym lepszym OSK można zapytać wykładowcę i on wszystkie od A do Z wytłumaczy odnośnie kontrapasów. Jak widać niektórzy są oporni na wiedzę, stąd potem widać "rowerzystów"jadących lewą stroną jezdni.
kontrapas donikąd powinien być wpisany na listę junesko jako materialny przejaw bełkotu intelektualnego połączonego z zaburzeniami psycho- delo jego pomysłodawców, takie coś wymyślić to trzeba mieć łeb jak stodoła imózg jak sito
Pewnie zarzÄ…dca jest zbk i wszystko jasne.