UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak cudownie się marudzi siedząc na tyłku i nic nie robiąc. Jak Wam tak źle w tym Elblągu, to droga wolna. Po co się męczycie?

Kasik

Anuluj