UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak cudownie się marudzi siedząc na tyłku i nic nie robiąc. Jak Wam tak źle w tym Elblągu, to droga wolna. Po co się męczycie?
Kasik
Jak cudownie się marudzi siedząc na tyłku i nic nie robiąc. Jak Wam tak źle w tym Elblągu, to droga wolna. Po co się męczycie?
Kasik