UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W imieniu kozystajacych z roweru mieszkańców wschodniego Elbląga prosimy o ściezkę rowerową na ulicy 13 Pułku Strzelców / dawniej Podchorążych między Saperów, a Kościuszki, ktora umozliwialaby bezpieczny dojazd z naszej części Elbląga do nowej trasy przy Kościuszki. Mam nadzieję, że oficer rowerowy Marek Kaim to przeczyta.


Anuluj