UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W imieniu kozystajacych z roweru mieszkańców wschodniego Elbląga prosimy o ściezkę rowerową na ulicy 13 Pułku Strzelców / dawniej Podchorążych między Saperów, a Kościuszki, ktora umozliwialaby bezpieczny dojazd z naszej części Elbląga do nowej trasy przy Kościuszki. Mam nadzieję, że oficer rowerowy Marek Kaim to przeczyta.