UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspólnota mieszkaniowa zapłaciła dyrekcji zarządu dróg łapówkę za ten darmowy parking? Można to do prokuratury zgłosić!!!

Jjrr

Anuluj