UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspólnota mieszkaniowa zapłaciła dyrekcji zarządu dróg łapówkę za ten darmowy parking? Można to do prokuratury zgłosić!!!
Jjrr
Wspólnota mieszkaniowa zapłaciła dyrekcji zarządu dróg łapówkę za ten darmowy parking? Można to do prokuratury zgłosić!!!
Jjrr