Wybrany wątek opinii

Jak cudownie się marudzi siedząc na tyłku i nic nie robiąc. Jak Wam tak źle w tym Elblągu, to droga wolna. Po co się męczycie?
Kasik (2021.06.08)
@Kasik - To Ty rób wyjazd z Elbląga na wieś z której Twojego ojca przywieźli w barakowozie
(2021.06.08)
Powrót do komentarzy