Wybrany wątek opinii
Wspólnota mieszkaniowa zapłaciła dyrekcji zarządu dróg łapówkę za ten darmowy parking? Można to do prokuratury zgłosić!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@Jjrr - nie wiem czy dali łapówkę, ale wygląda to na celowe działanie. zostawili szeroki chodnik żeby samochody mogły na nim parkować. przedłużenie ścieżki jest zbyt logiczne.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
projektantom styki sie poprzepalaly w mozgownicach, zaswitalo w glowie i bezpieczniki poszly i caly misterny plan tez
Do moderacji
Odpowiedz
2
1