Wybrany wątek opinii

Wspólnota mieszkaniowa zapłaciła dyrekcji zarządu dróg łapówkę za ten darmowy parking? Można to do prokuratury zgłosić!!!
Jjrr (2021.06.08)
@Jjrr - nie wiem czy dali łapówkę, ale wygląda to na celowe działanie. zostawili szeroki chodnik żeby samochody mogły na nim parkować. przedłużenie ścieżki jest zbyt logiczne.
(2021.06.08)
projektantom styki sie poprzepalaly w mozgownicach, zaswitalo w glowie i bezpieczniki poszly i caly misterny plan tez
(2021.06.08)
Powrót do komentarzy