UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle tylko krytyka, ludzie, czy coś, kiedyś Was zadowoli???? Uważam, ze super sprawa, kto nie chce niech nie kupuje ale i nie krytykuje. Szkoda, ze tylko w soboty a nie przez cały tydzień.

Xxxo

Anuluj