UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle tylko krytyka, ludzie, czy coś, kiedyś Was zadowoli???? Uważam, ze super sprawa, kto nie chce niech nie kupuje ale i nie krytykuje. Szkoda, ze tylko w soboty a nie przez cały tydzień.
Xxxo
Jak zwykle tylko krytyka, ludzie, czy coś, kiedyś Was zadowoli???? Uważam, ze super sprawa, kto nie chce niech nie kupuje ale i nie krytykuje. Szkoda, ze tylko w soboty a nie przez cały tydzień.
Xxxo