UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako organizator wydarzenia nie będę odpowiadał na żaden hejt. Tacy jesteście jak piszecie. Idea wydarzenia jest jedna, kupujemy bezpośrednio od lokalnych rzemieślników, rolników czy rękodzielników. Przyjdź zobacz, a dopiero krytykuj. Nikomu z marudzących nie chce się ruszyć d... ale narzekać i owszem. Nawet nie jest mi za was wstyd i te wasze marudzenie zamierzam wykorzystać aby ekotarg był dobrym miejscem na mapie Elbląga.
Ireneusz Otto Zander