UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ludzie zastanówcie sie tyle jadu w elblązanach i to młodych ludziach. wstyd, zachowujecie sie jak znerwicowani chorzy ludzie, dlaczego? macie problemy emocjonalne, że stale hejtujecie każdego i wszystko, wstydzcie się. tak was matka wychowała? chyba nie mam nadzieje. tyle jadu i nienawiści szkoda, że zostaliśmy w tym kraju, tu ludzie zachowują się jakby szatan ich opętał, klną, marudzą, pomstują. smutni ludzie i źli, tragiczne miejsce na mapie świata. czemu tak jest? nie wiadomo. szkoda słów.


Anuluj