UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ekoman - Jako organizator ekotargu gwarantuję, że nie będzie drożej. Ludzie nie zrozumieli idei wydarzenia. Ma być bezpośrednio od rolnika, rzemieślnika czy rękodzielnika. Nie wiem skąd tyle nienawiści w ludziach? Lepiej dokarmiać obcego niż wspierać swojego.

Ireneuszek

Anuluj