UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ekoman - Jako organizator ekotargu gwarantuję, że nie będzie drożej. Ludzie nie zrozumieli idei wydarzenia. Ma być bezpośrednio od rolnika, rzemieślnika czy rękodzielnika. Nie wiem skąd tyle nienawiści w ludziach? Lepiej dokarmiać obcego niż wspierać swojego.
Ireneuszek