A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
przed pandemią w starym polu kupiłam super mydło na skórę trądzikową, może znowu będzie dostępne, nigdzie takiego nie ma niestety. super, że będzie można cos kupić. przyjadę.
mam nadzieję, że będą sery, takie w zalewach, pychota, kupię chętnie, w oliwie i pomidorach zarąbiste danie. słoiczek wtedy kosztował 5 zł.
mamy już Ekoratusz. Liczba prezydentów urosła jakby nawozili ich eko nawozem.
Super informacja! Eko produkty maja wplyw na nasze zdrowie. Są instytucje odpowiedzialne za certyfikacje produktów, dlatego można poprosić każdego rolnika o pokazanie certyfikatu! Jest wiele gospodarstw, które mają produkty eko i są kontrolowane, zeby taki certyfikat otrzymać.
Moze warto napisać artykuł uswiadamiajacy elblazan?
zazwyczaj kupuje w biedrze, raz tam kupilem marchew zeby sprawdzic roznice, zawiodlem sie, okazalo sie ze ta z biedry nie miala dziwnego posmaku, kazdy musi sprawdzic sam co wybiera, jedni zachwalaja to a okazuje sie ze ktos ch oszukuje, kiedys na wsi rolnik jaja sprzedawal eko, to mu mowie nagram pana kury zeby lduziom pokazac ze naturalne wszystko, nagrywam panorame w pewnym momencie on odsuwa mi reke spowrotem, bo co sie okazalo potem na nagraniu, uchwycilem jakis worek z paszą nie wiem co to bylo, wyszloby czym karmi kury z wolnego wybiegu, on wiedzial i zareagowal
Informacja o powstaniu miejsca z dostępem do wysokiej jakości produktów powinna cieszyć, u elblazan wzbudza niezrozumiały hejt.
Ludzie zastanówcie się ile płacicie za warzywa z marketu bez żadnych wartości odżywczych które pleśnieją po 2 dniach w lodówce i musicie je wyrzucić. Moze korzystniej jest zapłacić troche więcej za jakość i "trwalosc":)
Nikt nie każe Ci kupować; )ani tymbardziej jeść. ..
Nie ma ECO ludzie, nie spryskasz chemią, nie zbierzesz plonu. Teraz wszystko takie EKO. Warzywa chemiczne EKO. Mięso od uśmiechniętych krówek też EKO.
Super pomysł!