UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TO jest frustracja przez ludzi którzy rządzą tym miastem. To przez nich. W elblągu nic się nie dzieje, a jak się dzieje to ludzie mają dysonans poznawczy, zaburza ich codzienność czymś. Tak to wygląda :)
Tralala