UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TO jest frustracja przez ludzi którzy rządzą tym miastem. To przez nich. W elblągu nic się nie dzieje, a jak się dzieje to ludzie mają dysonans poznawczy, zaburza ich codzienność czymś. Tak to wygląda :)

Tralala

Anuluj