54
29.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co do inwestycji wodociągowych. Od ponad ośmiu lat mamy w kranach chlorowaną wodę, a miała być tylko przez rok z powodu ślimaka, który się dostał do wodociągu - no już chyba przez osiem lat to te ślimaki chlor unicestwił. I niech nikt mi nie mówi, że chlor nie jest szkodliwy dla organizmu człowieka - skoro zabija ślimaki, to i dla naszych organizmów nie jest obojętny.
(2021.04.29)

info

5  
  0
@Lalek - A kogo te duże tramwaje będą wozić jak krótkie często jeżdżą puste?
(2021.04.30)
Ma to polegać na rozbudowie monitoringu pod kątem identyfikacji COVID-19 - czyli co z Funduszu Odbudowy sfinansujecie działania inwigilacji, co to są Chiny czy Europa?! Spróbujcie to skończycie się bardzo szybko.
SymulanciWyjazd (2021.04.30)

info

3  
  0
Kanaliza to podstawa
To ma sens (2021.04.30)

info

1  
  0
o Galerii El i rekonstrukcji Zespołu Poklasztornego rzecz jasna zapomnieli. ..
odrobinę kultury (2021.04.30)

info

0  
  0
@TeofilSkorupa - Głęboka Myśl nie jest podmiotem o osobowości wielorakiej ani żadną grupą wyznawców czegokolwiek. Trudno zaliczyć ją do towarzyszy więc zaimek "wy"jest z zada wzięty towarzyszu Skorupa. Wasze marzenia, towarzyszu, należą do pięknych i wzniosłych, niestety będzie z nich wielkie G jak z całego okresu rządów umiłowanej siły przewodniej. Pozostaną gigantyczne długi do spłacenia i kaczy dół dla żaglówek. .. ale śnijcie dalej, teraz jeszcze możecie opowiadać swoje bajki. Następna pięciolatka zweryfikuje wasze bajania.
GłębokaMyśl (2021.04.30)
@TeofilSkorupa - Co ty bierzesz człowieku ? Jak już musisz przyćpać to zamknij komputer. Gdzie jest ten wielki port. Jedź do Gdańska. .. a potem do Gdyni, i jeszcze do Szczecina i Świnoujścia, potem do Rostoku i Hamburga. Mało to odwiedź Rotterdam i wtedy będziesz miał miarę wielkich portów. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie przejdzie, PARTIA czuwa ! JarosławPolskęZbaw walczy !
GłębokaMyśl (2021.04.30)
@GłębokaMyśl - Wasze zaciekle chociaż bezsilne ataki są najlepszym dowodem że mamy rację. Po co nam port skoro już w Hamburgu jest?
TeofilSkorupa (2021.04.30)
Hmmm fundusz odbudowy służy chyba do odbudowywania. A chyba zniszczone są branże fitness, gastronomia, hotele a nie nasza kanalizacja. .. Ale może się mylę. A może to ma być plan rozwoju nie odbudowy? Bo czytając te fiszki to z odbudową branż które ucierpiały w plandemii niewiele ma to wspólnego. .. .
pytam (2021.04.30)

info

2  
  0
@Teofil Skorupa - Co tak skromnie "bogate jak Gdańsk"- może jak Singapur.
(2021.05.01)

info

2  
  1