UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Co ty bierzesz człowieku ? Jak już musisz przyćpać to zamknij komputer. Gdzie jest ten wielki port. Jedź do Gdańska. .. a potem do Gdyni, i jeszcze do Szczecina i Świnoujścia, potem do Rostoku i Hamburga. Mało to odwiedź Rotterdam i wtedy będziesz miał miarę wielkich portów. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Rozum nie przejdzie, PARTIA czuwa ! JarosławPolskęZbaw walczy !
GłębokaMyśl