A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najpierw trzeba zrozumieć termin "odbudowy"a potem snuć plany, to co zostało zniszczone albo doprowadzone do takiego stanu, dlaczego w tych planach nie ma basenu, mostów dróg i ulic, nadbrzeża, ktore kiedyś było zabudowane po obu stronach rzeki i stanowi najatrakcyjniejsze tereny inwestycyjne w każdym mieście tylko nie u nas, dlaczego w planach nie ma odbudowy służby zdrowia, tylko łatanie dziur, oraz budowy domow opieki dla ludzi schorowanuch i domow seniora, dlczego sport umiera w tym mieście, a budowa stadionu wraz z całą infrastrukturą sportową dla szkoły nr. 3,upadła mimo przyznanych unijnych pieniędzy, odbudowa tego stadionu a raczej gruz areny jak się w chwili obecnej szydzi, zostało odłożone na bliżej nieokreślony termin, ,dlaczego jedna z najatrakcyjniejszych dzilek budowlanych pod samym nosem UM, pokazująca bezradność tych urzędnikow, bo przez kilkadziesiąt już lat szpeci swym wiecznym zaniedbaniem, śmieci przewracające siě płoty, meliniarskie ostoje. Dlaczego dlaczego, dlaczego i tak mozna bez końca w każdej dziedzinie. To bardzo zła wizytowka dla tych, ktorzy tak bezradnie siedzą w tym ratuszu, czy oby napewno siedzą w odpowiednim miejscu. ?
To niedużo tych inwestycji w zamian za utratę suwerenności
@Pytek - Fundusz jest, raczej, rozumiany jako odbudowy gospodarki w sensie umożliwienia powrotu do pełnej funkcjonalności. Nie odbudowywania konkretnych obiektów.
Często też jeżdżą przepełnione. Czyli przede wszystkim trzeba zatrudnić kogoś kto sensownie ułoży rozkład jazdy, powrócić do składów z doczepą w godzinach największego oblozenia (7 - 17)na liniach 4 i 1,kupić tramwaje w wersji średniej, zbudować tory na Odrodzenia i na Krolewieckiej i Fromborskiej.