UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hmmm fundusz odbudowy służy chyba do odbudowywania. A chyba zniszczone są branże fitness, gastronomia, hotele a nie nasza kanalizacja. .. Ale może się mylę. A może to ma być plan rozwoju nie odbudowy? Bo czytając te fiszki to z odbudową branż które ucierpiały w plandemii niewiele ma to wspólnego. .. .
pytam