UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmmm fundusz odbudowy służy chyba do odbudowywania. A chyba zniszczone są branże fitness, gastronomia, hotele a nie nasza kanalizacja. .. Ale może się mylę. A może to ma być plan rozwoju nie odbudowy? Bo czytając te fiszki to z odbudową branż które ucierpiały w plandemii niewiele ma to wspólnego. .. .

pytam

Anuluj