A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Ty się chyba z łosiem na łby pozamieniałeś!
na pewno fontanna na placu słowiańskim, zamek krzyżacki i zrobić porządek przy zaniedbanej galerii el. ja bym tam zrobiła ogród z pięknymi kwiatami, róże, klematis itd. brak takiego miejsca w Elblągu, a sttare miasto to wizytówka każdego miasta. zapytajcie mieszkańców dużych miast i małych miasteczek. w naszym mieście dużo ze wsi dlatego rozumiem, że można tego nie wiedzieć i się nie znać. po wojnie dużo z wiosek tu przyjechał.
to prawda tu żyją jeszcze dziadki co nie wiedzą co to kultura, oprócz samogonu i darcia gęby na sąsiada nic nie potrafią.
rewitalizować kolej nadzalewową. koniecznie
"Ma to polegać na rozbudowie monitoringu pod kątem identyfikacji COVID-19."Ubezwłasnowolnienie i inwigilacja to naczelne cele. Reszta to mydlenie oczu frajerom, którzy będą musieli spłacać długi. .. w końcu kagańce są dla dobra tych, którzy je noszą. .. Milion kamer i oprogramowanie identyfikujące, ,, jak w Chinach. Wszystko dla dobra inwigilowanych. .. Oni tego nie rozumieją, ale ich dobro jest najważniejsze. Ważniejsze nawet od przereklamowanej wolności.
To są założenia do funduszu odbudowy, czy socrealistyczny plan pięcioletni pompujący forsę w socjalne wspaniałości? !
@GłębokaMyśl - A wy dalej szczujecie bo nie możecie znieść że w Elblągu będzie wielki port a nasze miasto będzie bogate jak Gdańsk który przecież dzięki temu osiągnął swoja pozycje.
Mędrcy na Ratuszu zapomnieli dopisać - odtworzenie TRUSO w Janowie.
Dla członków PO, PSL, SLD nowy wielki apartamentowiec wdzięczności mieszkańców za wspaniałe 30letnie rządy i bogactwo miasta